Choose Your Cause1_bg.jpg
Choose Your Cause

If you have questions about supporting the Jerusalem Symphony Orchestra, or wish to discuss your potential contribution,

please contact us at maxim@jso.co.il

מעגלי התורמים


בין אם מדובר בקרן שנתית או ב"חוג המנצח", למתנה שלכם תהיה השפעה על כלל העבודה שלנו – על הבמה, בבתי ספר ובקהילות ברחבי העולם, כמו גם בשידורים ומדיה דיגיטלית. לחצו כדי לקרוא עוד על חוג התורמים של התזמורת הסימפונית ירושלים, בחנו את ההטבות והצטרפו עוד היום למשפחה חובקת העולם של תורמינו הנדיבים.
המועדון העסקי


ההחלטה להצטרף למועדון העסקי שלנו היא הרבה מעבר לפעולה פילנתרופית – היא מהלך עסקי חכם. חברי המועדון שלנו יוצרים קשרים; הם מתגמלים ומארחים לקוחות, שותפים ועובדים; ומקבלים גישה לחבילת הטבות שמותאמת בדיוק לצרכים העסקיים שלהם.
חוג המאסטרו


חברי "חוג המאסטרו" נהנים מהטבות משופרות כאות הערכה לתרומה נדיבה במיוחד על סך 10,000$ ומעלה. כל רמה ב"חוג המאסטרו" כוללת את כל ההטבות מהרמה הקודמת, בנוסף על חבילה אקסקלוסיבית וייחודית שמעוצבת בהתאם לצרכים ולמטרות של כל חבר.
מעגל מורשת


מתנות מורשת מהוות מקור חשוב במיוחד של תמיכה פילנטרופית בתזמורת הסימפונית ירושלים. קראו עוד על אודות דרכים לחלוק עם הציבור את התשוקה למוסיקה ואת האהבה הגדולה שאתם רוכשים לירושלים באמצעות מתנה שתשאירו בצוואתכם.
כיסאות מוסיקליים


השתתפות בתוכנית "כיסאות מוסיקליים" מזמנת פרספקטיבה חדשה למוסיקה שאתם אוהבים. במידה ואתם חשים קירבה יתרה לאחד הכלים, או לאחד הנגנים, תוכלו כעת לחוות את התזמורת באוזניים אחרות: האזנה בשילוב עם תחושת מעורבות וקירבה, בזמן שאתם עוקבים אחר הכלי או הנגן בו אתם תומכים.
אנשים פרטיים וגופים עסקיים שתורמים 2500$ ומעלה לתזמורת הסימפונית יוזמנו לאמץ נגן (בכפוף לזמינות) בהתאם לרמות הבאות:

נגן בחטיבה – 2500$ בשנה

ראש חטיבה – 5000$ בשנה

עוזר לנגן ראשי – 7500$ בשנה

נגן ראשי – 10,000$ בשנה

בנוסף להכרה כמי שפרסו חסות על מוסיקאי, תזכו לקבל את כל ההטבות המקושרות לרמת הנתינה.

אם יש לכם שאלות, או לחילופין אם אתם מעוניינים לפרוס חסות קבועה על אחד מכסאות הנגנים שלנו, אנא צרו קשר עם support@jso.co.il.
מעגל מזמיני המוסיקה החדשה


אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למעגל מיוחד ונועז – מעגל התומכים בהזמנתן של יצירות חדשות. חברי מעגל זה עוזרים לתזמורת הסימפונית ירושלים להגשים את מחויבותה לטפח את כתיבתן וביצוען של יצירות חדשות, במיוחד פרי עטם של מלחינים ישראלים.

בהזמנה של יצירות חדשות, ארגונים וגורמים פרטיים נעשים למשתתפים פעילים ביצירת המורשת המוסיקלית הישראלית של העתיד. אם אתם חדורי רצון ונחישות להעשיר את העולם ביצירה מוסיקלית חדשה – אנא צרו עמנו קשר בכתובת maxim@jso.co.il.
תוכניות חינוכיות וקהילתיות


התזמורת הסימפונית ירושלים פעילה בעיר מגוונת ומורכבת, שעשויה כפסיפס מגוון של קהילות שונות. המטרה שלנו היא לצאת ולהגיע קשת רחבה של קבוצות עניין בחתך על-דורי רחב באמצעות תוכניות שנועדו לשלב את הקהילות בעשייה, לעורר סקרנות ולעודד השתתפות ולקיחת יוזמה.

בין היתר, בשנים האחרונות ייסדנו סדרה של קונצרטים לגיל הזהב, סדרת בוקר לתלמידי בית ספר ופרויקט מיוחד לשילוב תלמידים ממזרח העיר בחינוך המוסיקלי העירוני. במהלך תקופת הקורונה יזמנו קונצרטים במתחמי דיור מוגן ברחבי העיר כדי לעודד את רוחם של אנשים בקבוצות סיכון.

אנו מקווים שתשקלו לתמוך באחת מיוזמות החינוך והפרוייקטים הקהילתיים שלנו – בשכונותיה השונות של ירושלים, ברחבי הארץ ובעולם כולו.
סיורים בינלאומיים


מאסטרו סטיבן סלואן והתזמורת הסימפונית ירושלים זוכים להערכה בעיר, בארץ, בקהילות היהודיות בתפוצות השונות ובעולם ככלל. לוח הסיורים של התזמורת כולל ביקורים תכופים באולמות היוקרתיים, קונצרטים חינוכיים וסדנאות, שיתופי פעולה חדשניים ואירועים בפרופיל גבוה; פעילויות אלו פותחות בפני תומכינו היקרים הזדמנויות מרגשות וייחודיות - בין אם דרך מתן חסות מלאה לסיור כולו או דרך תמיכה באחד ממרכיבי הסיור.

אם אתם מעוניינים לשאול על הסיורים הקרובים או לשמוע עוד על אפשרויות המסע המרגש, צרו עמנו קשר בכתובת maxim@jso.co.il.
קרן "ציוני דרך"


אנו משקיעים בבניית היכולות ובגיוס הכספים והמשאבים להשקה של עשרות יוזמות חדשות לקראת סיומה של העונה ה-85 שלנו, אותה נחגוג ב-2023 במקביל לציון 75 שנה לעצמאותה של מדינת ישראל.

את השנה החגיגית נציין בשורת אירועים ובהם קונצרטי גאלה, פסטיבלים, תערוכות וסיורים בינלאומיים.

לאחר שנחווה את העונה המרגשת, על שיאיה וההצלחות הצפויות בה, אנו מתכננים להפוך את התזמורת הסימפונית ירושלים לגוף התרבות התוסס בישראל, בכוונה להיות מוכנים בזמן לקראת חגיגות יובל המאה לתזמורת בעונת 2037-2038.

כל תרומה לקרן "ציוני דרך" שלנו תזכה בהכרה נוספת, וכל תומך של הקרן יזכה להזמנה לחגוג את חגנו ביחד איתנו בירושלים או במקומות נבחרים ברחבי העולם.

אנו מזמינים אתכם לשקול להעלות תרומה לקרן "ציוני דרך" של התזמורת הסימפונית ירושלים, ולהרגיש חופשי ליצור עמנו קשר וללמוד עוד על הזדמנויות למתן חסות ועל ההטבות השזורות בהן.
אולפן התזמורת הסימפונית ירושלים


כחלק משימור המורשת ההיסטורית של התזמורת הסימפונית ירושלים, שנולדה ושימשה מרבית שנותיה כתזמורת של "קול ישראל" ו"רשות השידור", האולפן של התזמורת הסימפונית ירושלים עתיד להיות מרחב וירטואלי של קונצרטים, שיתופי פעולה מסעירים, סדנאות, הופעות לימודיות, מפגשים, שיחות וראיונות, פודקאסטים, הרצאות, הופעות ופרויקטים מיוחדים.

באמצעות שיתופי פעולה עם ערוצי טלוויזיה, פלטפורמות לסטרימינג, תזמורות, אוניברסיטאות וארגוני נוער, הפרויקט הזה עתיד לחשוף לעולם כולו את התוכניות האינטראקטיביות שלנו למעורבות קהילתית, שיועברו היישר מהאולם בתיאטרון ירושלים. התוכניות הווירטואליות הללו ילוו בביקורים של נגנים מן התזמורת וסיורים של התזמורת בהרכב מלא. כחלק מן הפרויקט נארגן לתומכינו ולשגרירי המוסיקה בירושלים גם ביקורים בעיר.
סדרות קונצרטים ופסטיבלים


בין אם בסדרה הקלאסית או ב"סדרה X", בין אם בפרויקט "לחוות את בטהובן" ובין אם בפסטיבל "הללו-יה" שחוצה גבולות דתיים – התזמורת הסימפונית ירושלים מציעה לכם חוויה מוסיקלית ברמה עולמית וסולנים משובחים. אם אתם מעוניינים להצטרף לשורות תומכינו –אנחנו נשמח לשמוע מכם. אנו מציעים חבילות הטבות מגוונות שמתאימות לכל תקציב – בין אם ברצונכם לתמוך בסדרה שלמה, בפסטיבל או בקונצרט בודד.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולשוחח.
תערוכת "צלילי ירושלים"


בימים אלו אנו שוקדים על מיזם חדש: תערוכה חדשנית, שתציג את התזמורת, את מורשתה, את העשייה המוסיקלית בירושלים במאה השנים האחרונות ואת האנשים שמאחורי הצלילים. בעזרת מוסיקה ועיצוב תאורה חכם התערוכה תתחקה באופן אינטראקטיבי אחר סיפורם הייחודי של מוסיקאים יהודים שגדלו והתנכחו בגרמניה של שנות ה-20, והיא תעקוב אחריהם לירושלים של ימי המנדט, שם יסדו את התזמורת של שרות השידור וברבות השנים נעשו לדמויות מפתח - על במת הקונצרטים ומחוץ לה. חלוצי תרבות אלו נסעו ברחבי הארץ כדי להפיץ את בשורת המוסיקה ואף הגיעו עד מצריים של שנות ה-40; הם לחמו לשחרורה ולעצמאותה של מדינת ישראל הצעירה; והם לקחו חלק בעיצוב דמותה התרבותית והפוליטית של המדינה החדשה ובכך השפיעו על כל אורחות החיים בישראל ובמזרח התיכון ככלל.

כדי לפרוס חסותכם על פרויקט מרגש זה, אנו מפצירים בכם לשקול לתרום לנו באופן מקוון דרך האתר, או ליצור עמנו קשר בכתובת maxim@jso.co.il.
הסרט התיעודי


במטרה לחשוף ולהפיץ את סיפורה הייחודי של התזמורת הסימפונית ירושלים, התזמורת חברה לאיש הקולנוע הישראלי דוקי דרור וביחד אנחנו שוקדים על פיתוח קונספט לסרט דוקומנטרי חדש על הסימפונית ירושלים. דרור הוא מפיק סרטים עתיר פרסים, שהפילמוגרפיה שלו כוללת סרטים כגון "המוסד: סיפור כיסוי" (נטפליקס), "צל בבגדד" ו"מנדלסון - חזיונות בלתי פוסקים".

אנחנו מזמינים אתכם לתרום דרך האתר ולהצטרף אלינו ליצירת הפרויקט התיעודי הזה.
תואר שני בינלאומי (MA) בניצוח


אחד מן הפרויקטים המרכזיים עליהם שוקד מאסטרו סלואן בימים אלו הוא ייסודן של שתי תוכניות דגל ללימודי תואר שני, בשיתוף האקדמיה למוסיקה בירושלים והאוניברסיטה לאמנויות בברלין: תואר שני בינלאומי (MA) בניצוח ותואר שני בינלאומי (MA) בנגינה תזמורתית. בעזרתכם, תוכל התזמורת הסימפונית ירושלים להשיק את שתי התוכניות כחלק מעונת הקונצרטים 2021-2022.
תואר שני בינלאומי (MA) בנגינה תזמורתית


אחד מן הפרויקטים המרכזיים עליהם שוקד מאסטרו סלואן בימים אלו הוא ייסודן של שתי תוכניות דגל ללימודי תואר שני, בשיתוף האקדמיה למוסיקה בירושלים והאוניברסיטה לאמנויות בברלין: תואר שני בינלאומי (MA) בניצוח ותואר שני בינלאומי (MA) בנגינה תזמורתית. בעזרתכם, תוכל התזמורת הסימפונית ירושלים להשיק את שתי התוכניות כחלק מעונת הקונצרטים 2021-2022.
מענק מחקר ללימודי ניהול מוסדות תרבות


כאן בתזמורת הסימפונית ירושלים אנו מכירים בצורך לא רק להסתפק בטיפוח נגני תזמורת ומנצחים בלבד, אלא גם בהכרח להשקיע משאבים בטיפוח דורות עתידיים של מנהלי מוסדות תרבות. התוכנית של התזמורת הסימפונית ירושלים ללימודים מתקדמים בניהול מוסדות תרבות מבוססת על התנסות ממשית בשטח, ובמסגרתה נבחר מנהלים צעירים שאפתניים ונחושים מרחבי העולם. עמיתי המחקר שייבחרו יעבדו על פרוייקטים רחבי היקף בצוותא עם מאסטרו סלואן והסגל הבכיר של התזמורת.
לא ניתן להמעיט בערכו ובחשיבותו של החינוך לניהול מוסדות תרבות; לתרומה שלכם תהייה השפעה ארוכת-טווח לא רק על התזמורת הסימפונית ועל המוסיקה בעיר, אלא על עתידו של שדה המוסיקה התזמורתית כולו.

Violin Shop